ZPAV - O Nas ZPAV - Opłaty za Muzykę ZPAV - Muzyka a Prawo ZPAV - Bestsellery i Wyróżnienia ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk ZPAV - Dla Firm Muzycznych

Związek Producentów Audio-Video :: Aktualności

15 maja 2017 r.

Związek Producentów Audio Video ponownie partnerem Polsat SuperHit Festiwal!

Związek Producentów Audio Video został po raz kolejny partnerem strategicznym Polsat SuperHit Festiwal – jednej z największych imprez muzycznych w naszym kraju, która odbędzie się w dniach 26-28 maja bieżącego roku w Operze Leśnej w Sopocie.

Pierwszego dnia festiwalu – 26 sierpnia – publiczność będzie miała okazję usłyszeć występy wykonawców, których płyty w ubiegłym roku pokryły się platyną. Tego samego dnia Związek Producentów Audio Video przyzna tytuł Cyfrowej Piosenki Roku, nagradzając tym samym utwór, który w ostatnim roku był najchętniej kupowaną piosenką w formie cyfrowej. W piątkowy wieczór okazję do świętowania będzie miała grupa T. Love na czele z Muńkiem Staszczykiem. Legendarna formacja, która jest obecna na polskiej scenie muzycznej już 35 lat, otrzyma Nagrodę Związku Producentów Audio Video za całokształt osiągnięć artystycznych. Dzień później odbędzie się koncert zatytułowany „Radiowy Przebój Roku”, podczas którego zaśpiewają gwiazdy, których piosenki śpiewamy codziennie, słuchając radia. Usłyszymy m.in.: Monikę Lewczuk, Margaret, Natalię Szreder, Lanberry, Kamila Bednarka i Feel. Na zakończenie imprezy, trzeciego dnia festiwalu, odbędzie się pojedynek mistrzów polskiej sceny kabaretowej.

Impreza organizowana jest przez Telewizję Polsat we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART oraz AlberT Production. Partnerem strategicznym Festiwalu, podobnie jak przed rokiem, jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV). Partnerem medialnym jest radio RMF FM, partnerami technologicznymi i dostawcami Internetu na potrzeby wydarzenia są Plus oraz Cyfrowy Polsat, zaś partnerem flotowym Grupa Zdunek.

Źródło: polsat.pl


Designed by