ZPAV - O Nas ZPAV - Opłaty za Muzykę ZPAV - Muzyka a Prawo ZPAV - Bestsellery i Wyróżnienia ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk ZPAV - Dla Firm Muzycznych

Związek Producentów Audio-Video :: Aktualności

6 czerwca 2017 r.

Apple Music opublikuje Carpool Karaoke: The Series

Apple Music wypuści ekskluzywną serię odcinków popularnego show stworzonego przez Jamesa Cordena – Carpool Karaoke. Premiera pierwszego z nich odbędzie się 8 sierpnia bieżącego roku.

Carpool Karaoke: The Series – to pierwszy autorski program video Apple Music bazijący na motywie znanym z programu The Late Late Show with James Corden, w którym prowadzący zapraszał gwiazdy na przejażdżkę samochodem, podczas której razem śpiewali największe przeboje.

Na chwilę obecną zaplanowano 16 odcinków, z czego nowe mają się pojawiać w każdy wtorek. W stosunku do telewizyjnej wersji programu różnica będzie polegać na tym, że prowadzącym w większości przypadków nie będzie James Corden. Zastąpią go różne gwiazdy, które zmieniać się będą wraz z każdym odcinkiem. Wśród gwiazd, które wezmą udział w programie znajdą się m.in.: Miley i Noah Cyrus, Shakira, John Legend, Alicia Keys, Will Smith oraz LeBron James.

O ekskluzywnych odcinkach Carpool Karaoke: The Series mówiło się już od dłuższego czasu, zaś ich premierę pierwotnie planowano na wczesną wiosnę bieżącego roku. W wyniku opóźnień emisja pierwszego odcinka odbędzie się 8 sierpnia. Za produkcję programu odpowiada CBS Television Studios oraz Fulwell 73.

Carpool Karaoke – to popularny segment programu The Late Late Show with James Corden prowadzonego przez pomysłodawcę całej akcji – James Cordena. Do tej pory w programie udział wzięły takie gwiazdy jak Justin Bieber, Rod Stewart, Lady Gaga czy Madonna.

Źródło: musicbusinessworldwide.com


Designed by