ZPAV - O Nas ZPAV - Opłaty za Muzykę ZPAV - Muzyka a Prawo ZPAV - Bestsellery i Wyróżnienia ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk ZPAV - Dla Firm Muzycznych

Związek Producentów Audio-Video :: Aktualności

31 sierpnia 2017 r.

Live Nation rozszerza swoją działalność o kolejne państwo

Live Nation zamierza otworzyć swoje biura w Brazylii. Jak twierdzą specjaliści, rozszerzenie działalności o największe państwo w Ameryce Południowej jest sygnałem konsekwentnej ekspansji przedsiębiorstwa na cały świat.

Brazylia – to największy rynek koncertowy w Ameryce Południowej. Dyrektorem tamtejszego oddziału Live Nation został Alexandre Faria, który będzie zajmować się produkcją koncertów, ich bookingiem oraz wyszukiwaniem lokalnych talentów. Główne biuro firmy będzie się znajdować w Sao Paolo.

Miasta w Brazylii coraz częściej stają się kluczowymi przystankami na trasach koncertowych w Ameryce Południowej największych artystów na świecie. Wiedza oraz pasja Alexandra Farii są nieocenione, dlatego cieszymy się, że będzie z nami współpracował w tym regionie. Mamy nadzieję na szybki rozwój oraz ekspansję naszych usług, na które zapotrzebowanie cały czas rośnie – podkreślił Bruce Moran, dyrektor Live Nation na Amerykę Łacińską.

Jestem bardzo podekscytowany, że mogę dołączyć do drużyny Live Nation w czasie, gdy możliwości rozwoju jest tak wiele. Wspólnie dostarczymy fanom z Ameryki niezapomnianych wydarzeń muzycznych zarówno ze strony światowych, jak i lokalnych artystów– dodał Alexandre Faria.

Nowy dyrektor brazylijskiego oddziału Live Nation pracował wcześniej w lokalnych firmach zajmujących się bookingiem oraz organizacją wydarzeń. Faria współtworzył koncerty takich gwiazd jak: U2, Pearl Jam, Foo Fighters, Coldplay, Maroon 5, Black Sabbath czy Madonna.

Źródło: musicbusinessworldwide.com


Designed by