ZPAV - O Nas ZPAV - Opłaty za Muzykę ZPAV - Muzyka a Prawo ZPAV - Bestsellery i Wyróżnienia ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk ZPAV - Dla Firm Muzycznych

Związek Producentów Audio-Video :: Aktualności

28 września 2017 r.

Music Export Conference

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w drugiej edycji konferencji poświęconej eksportowi muzyki, pt. „Music Export Conference”, która odbędzie się w dniach 5–6 października 2017 roku w Centrum Kreatywności przy ul. Targowej 56 w Warszawie.

Konferencja organizowana jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wraz z Narodowym Centrum Kultury oraz Miastem Stołecznym Warszawa.

Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę zwłaszcza na pierwszy dzień konferencji, tj. 5 października, w który o godzinie 10.30 odbędzie się panel z udziałem przedstawicieli Związku Producentów Audio Video, Stowarzyszenia Autorów ZAiKS oraz Międzynarodowej Federacji Przemysły Fonograficznego (IFPI): „Polski rynek muzyczny a eksport muzyki na świecie”. Natomiast o godz. 11.00 odbędzie się panel z udziałem przedstawicieli polskich i zagranicznych wytwórni muzycznych: „Eksport muzyki. Rola wytwórni”.

Pełny program konferencji dostępny jest tutaj:
sektorykreatywne.mkidn.gov.pl/media/MEC17_program_PL_21.09.17.pdf.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, jednak konieczna jest uprzednia rejestracja poprzez dostępny na stronie formularz rejestracyjny: sektorykreatywne.mkidn.gov.pl/pages/strona-glowna/wydarzenia/music-export-conference/formularz-rejestracyjny.php.


Designed by