ZPAV - O Nas ZPAV - Opłaty za Muzykę ZPAV - Muzyka a Prawo ZPAV - Bestsellery i Wyróżnienia ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk ZPAV - Dla Firm Muzycznych

Związek Producentów Audio-Video :: Aktualności

18 października 2021 r.

Adele ustanowiła nowy rekord na Spotify

Adele po ponad pięciu latach opublikowała nowy singiel i pobiła rekord największej liczby odtworzeń w ciągu jednego dnia na platformie. Jej utwór prawie dwukrotnie przebił notowania poprzedniego rekordu.

Artystka 15 października zaprezentowała długo wyczekiwany nowy singiel: „Easy on Me”. Utwór zwiastuje jej czwarty album studyjny, zatytułowany „30”, który okaże się 19 listopada br. Nowy singiel Adele w ciągu doby od opublikowania w serwisie Spotify został odtworzony 19,7 mln razy. Jest to prawie dwukrotnie więcej niż wynosił dotychczasowy rekord, należący do utworu „Butter” zespołu BTS, który w 24 godziny od premiery osiągnął liczbę ponad 11 mln odtworzeń.Bardzo dobre wyniki osiąga także teledysk do singla „Easy on Me”. Klip został przygotowany we współpracy z kanadyjskim reżyserem Xavierem Dolanem, z którym artystka współpracowała także przy „Hello”. W trzy dni po premierze klip osiągnął ponad 72 mln odtworzeń na platformie YouTube.

Źródło: Spotify, All About Music.
Designed by