ZPAV - O Nas ZPAV - Opłaty za Muzykę ZPAV - Muzyka a Prawo ZPAV - Bestsellery i Wyróżnienia ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk ZPAV - Dla Firm Muzycznych

Związek Producentów Audio-Video :: Aktualności

9 września 2023 r.

Pierwsze Forum Kreatywności Stowarzyszenia Kreatywna Polska

Stowarzyszenie Kreatywna Polska, którego ZPAV jest członkiem, zainicjowało zorganizowanie Forum Kreatywności. Zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Pierwsza edycja Forum, pod tytułem Forum Kreatywności – finansowanie sektorów kultury i kreatywnych w Polsce, odbędzie się 24 października 2023 roku w Warszawie, w Kinie Kultura.

Celem organizatorów Forum jest stworzenie miejsca spotkań i wymiany informacji na temat funkcjonowania sektorów kultury i kreatywnych. Pragnąć poznać szanse i zagrożenia związane z finansowaniem tworzenia treści dla uczestników rynku kreatywnego, organizatorzy zwrócili się z prośbą do naszych członków o wypełnienie ankiety, do której link przesyłamy poniżej:

https://www.webankieta.pl/ankieta/1004477/finansowanie-przemyslow-kreatywnych.html.

Ankieta dotyczy zarówno twórców, jak i przedsiębiorców.

Serdecznie zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą a także samego udziału w Forum. Udział w Forum jest bezpłatny należy się jednie zarejestrować na stronie: https://forumkreatywnosci.pl/o-projekcie/.


Designed by